афлатоксин B+G аналіз

Афлатоксин В1, B+G

Оновлено:

Компанія УкрСпецАгроПродукт пропонує лабораторне дослідження на Афлатоксини В1 та B+G

Перед замовниками лабораторних досліджень часто постає питання яке саме дослідження їм потрібно і для чого. Легко розібратися в питанню можна визначивши напрямок діяльності компанії.

Якщо компанія готує продукцію для власного використання чи продажу в межах країни – достатньо буде провести стандартний комплекс досліджень – Показники безпеки, в який входить Афлатоксин В1. Цей показник визначається методом Хроматографії.

Саме тому Афлатоксин В1, що входить у стандартний комплекс Показників безпеки, коштує значно менше ніж дослідження на Афлатоксин B1,B2+G1,G2, що проводиться методом імуноферментного аналізу – і різниця в методах кардинальна.

Дослідження на Афлатоксин B1,B2+G1,G2 (B+G) проводять для експорту за кордон (там значно вищі вимоги до сировини і саме Показники безпеки мають велике значення); Дослідження проводиться також для підприємств харчового ланцюга, що відповідно до нового закону від 20.09.2015 про Безпеку харчових продуктів, розробили і застосовують у виробництві систему HACCP, а значить і ставлять Європейські вимоги до своєї продукції.

А це зараз дуже актуальне питання. Якщо для окремих організацій це “екзотичне” дослідження, то для тих, що хочуть працювати далі в межах нових вимог законодавства, чи просто дбають про своїх споживачів дослідження на Афлатоксин B+G вже є нормою і замовити його можна як з комплексом Показників безпеки додатково так і окремо.

Скористайтеся послугами нашої лабораторії:

ДослідженняМетодВартість з ПДВ
Афлатоксин В1тонкошарова хроматографія198,00
Афлатоксин В1газова хроматографія526,00
Афлатоксин В+G (В1+В2+G1+G2)імуноферментний аналіз734,00

*ціни варто уточнювати у бухгалтерії перед замовленням

Читати далі Афлатоксин В1, B+G