про лабораторію

Про компанію

cropped-favicon.jpg УкрСпецАгроПродукт (УСАП)

Підприємство входить до концерну “УкрСпецАгро“. Приватна структура, що успішно здійснює діяльність з 2013 року в напрямку надання послуг з лабораторних досліджень сільськогосподарської продукції.

Сучасна лабораторія знаходиться в Кривому Розі, керується централізовано з Києва та здійснює обслуговування замовлень з усієї України. В роботі використовується новітнє обладнання яке дає змогу зменшити час одного з найдовших досліджень до доби, а інші виконувати ще швидше.

В лабораторії впроваджена та підтримується система управління відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006. Відповідно до вимог цього стандарту лабораторія підтвердила свою компетентність по проведенню випробувань  шляхом проходження процедури акредитації в НААУ.

Виробничі потужності сконцентровано на задоволення потреб агрохолдингів з розгалудженою структурою, для швидкого надання результатів не залежно від області знаходження філій. Метрологічний напрямок діяльності дає можливість мати одного відповідального постачальника ряду послуг для організацій.

З 2016 року здійснюється сертифікація меду, повірка ваг та калібрування ємностей для зберігання зернових та нафтопродуктів. Проводиться подальше розширення спектру послуг, вдосконалення сервісу. Про компанію УкрСпецАгроПродукт можна сказати, що вона орієнтована на рух в напрямку нових технологій та можливостей.

 

Хімічна лабораторія:

  1. акредитована Національним агенством з акредитації України
  2. має сучасне лабораторне обладнання
  3. дослідження здійснюються максимально швидко
  4. результати з високим ступенем достовірності
  5. широкий спектр досліджень (за фізико-хімічними, хроматографічними, спектральними, радіологічними, молекулярно-генетичними “ГМО”, органолептичними показниками, радіологічні випробування)

Лабораторія акредитована НААУ на право проведення аналізів якості на всі зернові, зернобобові та олійні культури та іншу с/г сировину, продукцію. Лабораторія компанії активно і успішно бере участь у міжлабораторних порівняльних випробуваннях.
Розміщена в кількох приміщеннях, які відповідають санітарним нормам і оснащена сучасним вітчизняним та імпортним лабораторним обладнанням, що дозволяє виконувати дослідження на широкий спектр якісних показників.
Персонал лабораторії висококваліфікований і компетентний у питаннях якості зернових, зернобобових та олійних культур. Маючи в оснащенні високоточне обладнання і фахівців з досвідом, лабораторія може виконувати аналізи з визначення якісних показників нормованих зовнішньоекономічними контрактами, бути третьою стороною при арбітражних спорах.

Трохи статистики:

  • середня сума замовлень за рік 1700
  • 1 замовлення в середньому 2 види сировини / 3 напрямки досліджень
  • 90% замовлень виконано від 2х до 4х днів (з вихідними)

 

Атестат акредитованої лабораторії УкрСпецАгроПродукт

Галузь (методика проведення досліджень в лабораторії)

Власні діючі МВВ: 1; 2; 3;

 

Атестат про акредитацію додаткової лабораторії УСАП

Галузь (сфера і методи проведення досліджень)


Корисна інформація:

Вимоги до компетентності лабораторій

Контроль ГМО

Перелік продуктів, що підлягають контролю на ГМО

Оновлено: