автомобільні ваги

Повірка автомобільних та залізничних ваг

Оновлено:

Компанія УкрСпецАгроПродукт здійснює технічне обслуговування та повірку автомобільних і залізничних ваг

Маємо досвід роботи з встановлення та налагодження ваг електронних, ваговимірювальних систем різних видів і виробників. Все вагове обладнання відповідає необхідним сертифікатам якості і ГОСТам, внесено до державного реєстру або пройшло метрологічну атестацію.

Ми надаємо гарантію на ваги, якісний сервісний супровід, а так само надаємо послуги по ремонту, налаштуванню і повірці ваг.

Автомобільні електронні ваги – надійне вагове обладнання, що дозволяє зважування автотранспорту в будь-який час року в різних галузях промисловості (металургійна, вугільна, гірничодобувна, транспортна, сільське господарство і багато інших).

Залізничні ваги – вагове обладнання, що дозволяє зважування в статиці та динаміці всіх типів залізничних вагонів при комерційних та технологічних операціях на промислових підприємствах.

Ваги постійно піддаються серйозним статичним і динамічним навантаженням. Це призводить до зносу вузлів і деталей, що тягне за собою поломку ваг. Фахівці нашої компанії здійснюють повний спектр ремонтних робіт автомобільних ваг. У наших фахівців є величезний досвід капітального, середнього і дрібного ремонту ваг. Для виконання ремонтних робіт у нас є сучасне обладнання запасні частини для ваг.
Перед ремонтними роботами проводиться діагностика обладнання для визначення несправностей. У разі, якщо пошкодження незначні, можливо усунення несправності безпосередньо в процесі діагностики. Після повної діагностики визначається вартість робіт з відновлення працездатності ваг. Запасні частини, комплектуючі, транспортні та витрати на відрядження оплачуються окремо.

ПослугаПриміткаВартість з ПДВ
Повірка автомобільних вагповірка/налаштування2849,00
Повірка залізничних вагповірка/налаштування2949,00
Вагоповірочний автомобіль/вагонзалежність від дистанціївід 3000
Добові/проживанняза 1 день/ніч0,00

*ціну варто уточнювати у бухгалтерії перед замовленням

Багато хто не бере до уваги важливість своєчасного технічного обслуговування – якщо своєчасно не виконувати регламентне техобслуговування, то це може вилитися в тривалий і дорогий ремонт.

залізничні ваги


Діагностика вагів по визначенню переліку робіт на модернізацію та ремонт

Якщо на Вашому підприємстві автомобільні ваги вийшли з ладу, не працюють належним чином чи потребують модернізації з аналітичної системи на цифрову – пропонуємо здійснити виїзд фахівця для діагностики переліку робіт.

Діагностика вагів – економія ваших коштів, фахівець виїжджає на підприємство в межах України та робить достовірну оцінку фактичного стану, переліку необхідних робіт та визначення ризиків та рекомендацій на майбутнє.

Здійснюється оцінка та діагностика:

  1. Потреби підсилення платформи
  2. Перелік робіт при подовженні платформи (довжини)
  3. Стан балки, настилу
  4. Визначення межі зважування (вантажоприймання)
  5. Стану фундаменту
  6. Стану колодок, датчиків та інше.

Це дасть змогу чітко знати які роботи з автомобільними вагами Вам дійсно потрібні, ви отримаєте офіційний документ з переліком робіт для оголошення тендеру на проведення цих робіт чи контролю підрядної організації на якісне виконання всіх умов для забезпечення тривалого використання ваг в подальшому.

Якщо і виконавцем самих робіт за переліком буде обрана наша організація – всі роботи виконуються до місяця (з підсиленням платформи та іншими послугами), а орієнтовна вартість вказана нижче:

ПослугаПоясненняВартість з ПДВ
Діагностика вагв межах країни4549.00
Модернізація (обладнання)датчики, схема, контроллервід 27500,00
Модернізація (роботи)проведення робітвід 26000,00
Підсилення платформи(індивідуально)
Роботи по фундаментувідновлення, виготовлення(індивідуально)

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання за телефоном:
067-480-46-84

Читати далі Повірка автомобільних та залізничних ваг