стандартний зразок

Стандартний зразок складу та властивостей речовини

Оновлено:

Придбати Стандартний зразок речовини з показниками для повірки, налаштування приладів

Замовити Стандартний зразок потрібної сировини, зерна, насіння, речовини для налаштування приладів визначення можна в ТОВ УкрСпецАгроПродукт.

Стандартний зразок – упакований належним чином зразок (сировини, речовини, насіння…) з відповідним рівнем вмісту одного чи кількох показників на перевірку визначення приладами конкретних параметрів.

Властивості стандартного зразка можуть бути хімічними, фізичними, чи іншими – залежно від напрямку досліджень.

Як приклад – Стандартний зразок (СТП) Сої може бути з низьким, середнім, чи високим вмістом протеїну (білка). Паралельно вказується показник Масової частки вологи – він не є цільовим при виборі, але враховується завжди. Стандарти СТП можуть бути використані для роботи лабораторії на потреби компанії, не є арбітражними та не використовуються для надання сторонніх послуг (для цієї мети є стандарти від Укрметртестстандарт)

Кожній сировині притаманні свої показники, але на всіх зразках обов’язково має бути вказано Термін придатності зразка та дату його виготовлення.

Приклад маркування стандартного зразку:

Назва виробникаЛоготип
Стандартний зразок вмісту ПОКАЗНИК в СИРОВИНА
Тип зразка: №
Код зразка: №
Партія: №
Термін придатності:№ місяців
Дата випуску:ЧЧ місяць 20РР р.
Ключовий показник, %№ +/-відхилення
Супутні показники, %№+/-відхилення

Використовують стандартні зразки СТП для налаштування Спектрану, Інфрачервоного аналізатора чи іншого лабораторного обладнання для вимірювань. Коли замовляється повірка приладу – в першу чергу перевіряється наявність даного приладу в державному реєстрі, якщо він там відсутній – потрібна інструкція і Технічні умови (ТУ) приладу для вивчення рекомендацій виробника приладу.

Варто звернути увагу: прилади іноземного виробництва мають бути повірені зразками, що рекомендуються виробником – вартість їх вище в рази, але для забезпечення правильної роботи приладів компанія УкрСпецАгроПродукт організує доставку з країни-виробника (після передоплати)

Від так придбати зразки СТП можна для Сої, Пшениці, Гречки, Овса, Соняшнику, Кукурудзи, Ріпаку, Льону, Ячменю, Соєвої макухи, Шроту чи будь якої іншої сировини, що вам потрібна. Бажано вказувати якої інтенсивності показник в сировині потрібен – переважно замовляють 3 зразки з різним вмістом одного показника.

Можуть бути поставлені зразки СТП:

 • Стандартний зразок вмісту клейковини
 • Стандартний зразок числа падіння
 • Стандартний зразок сили борошна
 • Стандартний зразок вмісту мікотоксинів
 • Вмісту протеїну (білку)
 • Рівня вологості
 • Смітної домішки / Зернової домішки
 • Рівня олійності (жиру)
 • Вмісту клітковини / золи
 • Кислотного числа олії
 • Визначення глюкозинолатів

ПродукціяВартість з ПДВ
Зразок СТП (1 сировина, 1 показник, 1 рівень)1200,00

Терміни поставки:
ВАМ ПОВЕЗЕ кур’єр український стандарт СТП від 1 дня до 4х тижнів – залежно від наявності. Закордонні зразки можуть бути доставлені в довший термін – переважно до 2х місяців.

Також у нас можна замовити Тест-системи

Читати далі Стандартний зразок складу та властивостей речовини