Атестація вимірювальних лабораторій

дсту исо 10012 iso

Пропонуємо Атестацію за стандартом ISO 10012 вимірювальної лабораторії з одержанням свідоцтва на 3 роки

Зі змінами в законодавстві виділився єдиний і зручний стандарт атестації вимірювальної лабораторії, що є не лише дешевшим в розробці порівняно зі стандартами більш вузької спеціалізації, а і готує собою хороший плацдарм до розвитку лабораторії.


Система оцінювання стану вимірювань в метрологічних службах і лабораторіях підприємств та організацій

Оцінка вимірювальних можливостей лабораторії за ДСТУ ISO 10012:2005 - розробка з видачею свідоцтва для найбільш складної специфікації може зайняти до 1 місяця, в більшості випадків вся процедура з впровадженням займає 2 тижні.

Атестування лабораторії - етапи (орієнтовно):

I

  • Розробка та впровадження в діяльність лабораторії елементів системи управління;
  • Виходячи з галузі вимірювань та об’єктів аналізу згідно ЗУ про метрологію та метрологічну діяльність повірка чи калібрування обладнання;
  • Розробка настанови з якості;
  • Формування паспорту лабораторії;
  • Підбір координатора по між лабораторним зрівнянням;
  • Підтвердження технічної компетентності що до вимірювальних можливостей.

II

   • Подання заявки на атестацію;
   • Експертиза поданих документів;
   • Проведення аналізу на місці;
   • Видача свідоцтва та галузі діяльності.

З наведеного вище видно, що за результатами буде видано Свідоцтво про атестацію (термін дії 3 роки) та Сфера об'єктів та процесів системи вимірювань. Свідоцтво дійсне зі Сферою де вказуються назви об'єктів вимірювань та процесів, методики вимірювань та показники досліджень.

Згідно умов даного стандарту - протягом терміну дії Свідоцтва передбачено один плановий моніторинг дотримання вимог. Стандарт ДСТУ ISO 10012 не розповсюджується на роботи з оцінки відповідності і не надає повноважень стандарту ISO 17025, але повною мірою покликаний задовольнити потреби лабораторій при підприємствах, лабораторій при організаціях різного напрямку діяльності - в тому числі з вузькою спеціалізацією чи діючих при державних установах.

Видача Свідоцтва відбувається від Держповірителя з правом видачі таких свідоцтв - перелік акредитованих ООВ (калібрувальні лабораторії). Отримати свідоцтво про атестацію ДСТУ 10012 можна швидко - процедури систем ИСО 10012 побудовані з орієнтацією на об'єднання лабораторій в єдині стандарти вимірювань визнані міжнародно. Тому перехід до розширених компетенцій з акредитацією згідно стандарту 17025 буде більш швидким та легким.

При потребі допоможемо з атестуванням бактеріологічної лабораторії, чи лабораторії зі складною філіальною структурою.

Для отримання комерційної пропозиції з вартістю розробки потрібно від Вашої діючої лабораторії форма 8 з паспорта лабораторії, а якщо ви створюєте нову лабораторію то повний перелік тих робіт що будуть виконуватися для визначення об'ємів розробки Сфери до Свідоцтва.

Запрошуємо Вас скористатися послугами компанії УкрСпецАгроПродукт для одержання Сертифікату про атестацію лабораторії за ДСТУ/ISO 10012:2005

тел. 050-315-3025

Завантажити ISO 10012

Наш партнер vcs.net.ua