Атестація виробничих лабораторій

акредитація лабораторії

Атестація виробничої лабораторії (підготування до Акредитації)

Від точності досліджень, а також від їх результатів залежить подальше використання сировини. Для того щоб бути впевненими у правильності отриманих результатів, а також придатності засобів вимірювальної техніки до застосування, проводиться атестація лабораторій (контроль метрологічних характеристик).
Основну роль в підвищенні якості продукції відіграє система вимірювань. В статті Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» записано, що вимірювальні лабораторії можуть виконувати вимірювання у сфері поширення державного метрологічного нагляду за умови їх атестації на проведення цих вимірювань.
При атестації (під стандарт 17025) розробляються необхідні документи, проводиться аналіз діяльності вимірювальної лабораторії. Атестована лабораторія має право виконувати метрологічні роботи відповідно до галузі атестації.
Процедура здійснюється у відповідності до нормативно-правових актів, а тому для пришвидшення та спрощення процедури підприємства замовляють супровід (підготовку) лабораторії приватним організаціям, що спеціалізуються на таких роботах.
Основним напрямком Атестації лабораторії є повірка обладнання, та видача відповідних документів про це. Для підтвердження компетентності лабораторії - Акредитація.
Після виїзду фахівців нашої лабораторії та проведення необхідних процедур ви отримаєте Свідоцтво про атестацію виробничо-технічної лабораторії, та Галузь атестації (додаток до Свідоцтва).

Для нових організацій та при створенні лабораторій пропонуємо консультацію з правильного формування лабораторії по обладнанню, фахівцям, веденню документації, законодавчим вимогам та консультування з відкриття лабораторії та розширення сфери акредитації:

Для отримання консультацій звертайтесь до нашого спеціалісту за телефоном: 050 315 30 25

Наш партнер vcs.net.ua