Заробити з нами – вигідна співпраця

додатковий дохід для агентів

Компанія УкрСпецАгроПродукт пропонує варіанти заробити разом з нами!

Заробити на дослідженнях

Для агентів (менеджерів з продажу)

Якщо Ви маєте знайомих яким можуть бути корисні послуги компанії, чи Вам близькі організації, що потребують послуги від компанії УСАП – за кожне замовлення по Вашій рекомендації ви будете отримувати винагороду щомісячно.

Достатньо зацікавити Вашого знайомого чи представника організації послугами компанії, при зверненні в будь якій формі (телефон, електронний лист) замовник повідомляє за чією рекомендацією він звертається і в базі клієнтів фіксується, що винагорода від кожного замовлення даного нового клієнта буде нараховуватися Вам та виплачуватися щомісячно.

Форма виплати обговорюється індивідуально – для вибору більш зручної для Вас. Для реєстрації агентом (менеджером з продажу) компанії достатньо зателефонувати і представитися, чи надіслати смс на номер 067-480-4684 з наступним змістом: “агент ІМ’Я e-mail” – з того телефону, що є для Вас основним.

3% відсотки від замовлення! – від кожного замовлення тієї організації чи замовника, що ви направите = ваша винагорода, а враховуючи регулярність і кількість замовлень сума Вас порадує. Залишиться обрати форму виплати більш зручну для Вас.

Для найбільш активних – додаткові заохочення.

Для регіональних менеджерів організацій

Якщо ви працюєте в організації і по роду Вашої роботи часто маєте доступ до спілкування з перевізниками, представниками компаній, та іншими зацікавленими в послугах сторонами – є кілька варіантів вигідної співпраці:

  • замовлення послуг зацікавленими сторонами через Вас (всі необхідні консультації будуть надані)
  • виставлення рахунків по спеціальній ціні для перепродажу

Якщо в другому варіанті все зрозуміло, то по першому – замовник звертається до Вас, а ви його звернення направляєте на labor2013@ukr.net – відповідь і документи будуть направлятися до Вас – як до представника. Розмір винагороди та методи виплати обговорюються індивідуально.

Погодження винагороди в індивідуальному порядку для регіональних менеджерів. Більше замовлень – вище винагорода!

Заробити на послугах

Специфіка діяльності компанії така, що якщо дослідження одна і та ж організація може замовляти регулятрно, то послуги – наприклад повірка автомобільних вагрозробка системи управління ISO 22000сертифікація УкрСЕПРО продукції чи інші – замовляються разово на тривалий період. Тому винагорода, бонус за рекомендацію компанії УСАП на виконання робіт розраховується індивідуально по кожному замовленню, але ви можете бути певні, що він буде виплачений в повному розмірі якщо завдання буде взято у роботу. Ми зацікавлені в тривалій співпраці з тими, хто популяризує послуги від компанії УкрСпецАгроПродукт.

Для розрахунку цінової пропозиції на замовлення потрібно буде не мало даних від замовника – наприклад штатний розпис – на розробку систем управління, назви моделей приладів для їх повірки, адреса місцезнаходження – для розрахунку вартості транспортних затрат – та інші… Але ми не ставимо за мету вийти прямо на замовника – і мати представника і працювати через одну відповідальну особу більш зручно, і в першу чергу через можливості повторної співпраці. Адже особисті зв’язки в наш час це все.

Для Вашої зручності – всі необхідні інструкції та консультації будуть надані по запиту. При виникненні потреби в уточненнях – можете бути певні, працівники компанії цінять Ваш час та будуть раді допомогти і надати інформацію як найшвидше.

Комплексні розробки та тривалі заходи преміюються на договірних умовах від характеру робіт разово за конкретне замовлення.