Аналіз вмісту ГМО

ГМО аналіз

Лабораторні дослідження сільськогосподарської продукції на вміст ГМО

Дослідження генетично змінених продуктів не призвело до однозначної оцінки впливу їх на організм людини і навколишнього середовища, тому деякі світові організації та країни ставляться з обережністю до ГМО.

В цілях безпеки ряд країн Європейського Союзу повністю заборонили вживання в харчових цілях трансгенних продуктів, більшість країн світу ввело обов’язкове маркування на наявність ГМО.

Для виробників, імпортерів і експортерів зернових культур, овочів перевірка на наявність ГМО є просто необхідною.


Переваги лабораторних досліджень сільськогосподарської продукції на показник ГМО в лабораторії УкрСпецАгроПродукт:

  1. Точність перевірки;
  2. Найкоротші терміни аналізу даних;
  3. Низька ціна послуги;
  4. Відповідність останнім стандартам;
  5. Наявність новітнього обладнання;
  6. Офіційна акредитація лабораторії;
  7. Гарантія якості.

Перевірка на наявність ГМО – це не примха, а необхідність. Для оперативного і точного аналізу довіряйте перевіреним і надійним лабораторіям!

Наша лабораторія визначає якісно та кількісно вміст генетично модифікованих організмів в харчовій та сільськогосподарській сировині методом ПЛР у реальному часі.

Якісно визначити ГМО – перевірити наявність/відсутність ГМО (позитивно чи негативно).

Кількісно визначити ГМО – дати конкретний перелік якого виду ГМО і скільки визначено в зразках.

Вміст генетично модифікованих організмів визначається згідно з наказом МОЗ України №971 від 09.11.2010. Лабораторія визначає цільову послідовність промотора 35S та термінатора NOS.
При потребі можна замовити дослідження лінії SP4 якщо така вимога є для експорту продукції. Вартість дослідження не змінюється.


Вартість дослідження вмісту ГМО не змінюється від типу сировини, та може бути зменшена для постійних клієнтів:

ДослідМетод

Ціна з ПДВ, грн*

Вміст ГМО якіснийq-PCR

860,00

Вміст ГМО кількіснийq-PCR

310,00

*ціни варто уточнювати у бухгалтерії перед замовленням
q-PCR – кількісна полімеразно-ланцюгова реакція

Порядок оплати може Вас здивувати: спочатку приймається замовлення на визначення “ГМО якісно”, і тільки у випадку коли буде визначено його наявність в сировині чи продукції – буде запропоновано провести визначення “ГМО кількісно” для надання інформації про те якого і скільки визначено.
В будь якому випадку для спрощення розрахунків чи обслуговування бюджетних організацій де складна процедура погодження – при переплатах відділом бухгалтерії враховуються надлишкові суми для використання в подальших замовленнях.


Стандарти перевірки на вміст ГМО:

ДСТУ ISO 21569:2008
ДСТУ ISO 21570:2008
ДСТУ ISO 21571:2008
ДСТУ ISO 21572:2008
ДСТУ ISO / TS 21098
ДСанПін № 88/ 14779
МР 02.028-08
МУК 4.2.19.13-04

Випробування на ГМО допоможуть підвищити довіру до вашої продукції і забезпечать відповідність національним і міжнародним нормам. Методика проведення дослідження – кількісна полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі (Real Time q-PCR), на основі якої визначаються кількісні показники ГМО, присутні в зразках. Ви можете пройти незалежну перевірку в  лабораторії компанії УСАП, яка необхідна для випуску продукції на ринки в тих країнах, де використання ГМО в продуктах заборонено.

Якісний аналіз ГМО на основі ДНК у зразках зерна (насіння) – випробування проводиться для підтвердження відсутності або наявності генетично модифікованого рослинного матеріалу в зразку насіння або рослинної тканини. Для цього використовується поєднання двох проб ПЛР, спрямованих на такі генетичні елементи: промотор 35S і термінатор NOS. За допомогою цього випробування можна виявити переважну більшість генетично модифікованих сортів рослин, що знаходяться у виробництві по всьому світу.

Аналіз ГМО на основі ДНК у зразках харчових продуктів – хліб, борошно, рослинні масла; щоб виявити ГМ-об’єкти, ми використовуємо самі передові методи аналізу ДНК. Застосовується поєднання двох проб ПЛР, спрямованих на такі генетичні елементи: промотор 35S і термінатор NOS, що дають точний результат по продукції що мала термічну та інші види обробки.

Кількісні випробування ПЛР на основі ДНК проводяться відповідно до стандартів, прийнятих для визначення рівнів ГМО. Зразки випробовуються на ПЛР в реальному часі, що дозволяє визначати конкретні рівні ДНК протягом усіх циклів.


Обладнання для аналізу на вміст ГМО лабораторії:

Ампліфікатор детектуючий ДТ-322Призначений для проведення кількісній полімеразній ланцюговій реакції (ПЛР) з детекцією накопичення продуктів ПЛР в процесі ампліфікації (ПЛР в реальному часі Q Real - Time PCR)
Ампліфікатор детектуючий ДТ-96
УФ-бокс для ПЛР-робітНова модифікація популярного УФ - боксу для проведення ПЛР UVC / T - M - AR. Робоча поверхня і задня стінка боксу виготовлені з нержавіючої сталі, передній екран - із скла, покритого УФ, - захисним плівкою, бічні стінки - з металу, забарвленого порошковою емаллю . УФ лампа дезінфікує робочий об'єм боксу. UVT - B - AR оснащений бактерицидним проточним рециркулятором, який забезпечує постійне знезараження усередині боксу під час роботи.
Міні-центрифуга вортекс Микроспин FV-2400Розроблений спеціально для досліджень в області генної інженерії (особливо для ПЛР - діагности). Прилад забезпечує можливість одночасного струшування і розділення зразків, використовуючи модулі вортексування і центрифугування, розташовані на єдиному спін - модулі.
Відсмоктувач медичний «БІО-МЕД»Модель 7Е-А - це сучасні переносні відсмоктувачі. Ці пристрої призначені для відсмоктувачі різних рідин.
Термостат типу «Драй-блок» TDB-120Розроблений для нагріву і підтримки устанновленной температури алюмінієвого блоку, який має спеціальні роз'єми для пробірок. Термостат має неспростовні переваги при роботі з мікрокількостей реагентів, які використовуються в мікропробірці. Відрізняється безпрецедентно високою точністю і рівномірністю розподілу температури по блоку.
Дозатори механічні поршневі BIONIT Призначені для об'ємного дозування ( в діапазоні від 0,1 мкл до 5000 мкл ) зразків біорідин і реагентів / реактивів.
Система Рослина/35S+FMV/NOS скринінгТест-системи для виявлення ГМ рослин в продуктах харчування , харчовому сировини і кормах методом ПЛР - РВ

Лабораторія дбає про репутацію як незалежного експерта, при проведенні випробувань на ГМО, та чітко дотримується прийнятих правил, та положень діючих стандартів ISO 17025. У лабораторії працюють досвідчені фахівці, що підтверджують рівень акредитації лабораторії щорічно. Проводячи випробування, всі наші лабораторії використовують національні методики. Щороку наші фахівці проходять перевірку кваліфікації, по можливості приймають участь у міжлабораторних порівняннях результатів випробувань (МПР).

Якщо ви прагнете до відповідності вашої продукції нормам, регулюючим вміст ГМО, і вам потрібна наша допомога, звертайтеся за детальною інформацією в компанію USAP.

Дізнатися як замовити контроль показників безпеки