Якісний аналіз ГМО

Організми, які штучно змінено, доповнено геномом часто називають "Генно модифіковані організми" досі не пройшли повну перевірку на предмет впливу на здоров'я людини і стан навколишнього природного середовища. Згідно з деякими дослідженнями, велика кількість ГМО в раціоні може призвести до розвитку онкологічних захворювань. Для фірм виробляючих продукти харчування та фірм, що займаються поставками овочів, зерна, фуражу якісний аналіз на вміст трансгенів підвищить довіру покупців і забезпечить відповідність нормативній документації. Підтвердити аналіз якості продукції можливо в спеціалізованих лабораторіях.
  • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
  • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
  • Терміни проведення робіт - від 2 - х до п'яти робочих днів
  • Замовник на руки отримує документ державного зразка - Протокол випробувань.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Наказ МОЗ України №971 від 09.11.2010 « Про затвердження переліку харчових продуктів,щодо яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів»         ДСТУ ISO 21569:2008 «Продукти харчові. Метод виявлення генетичного модифікованих організмів і  продуктів з їхнім вмістом. Якісні методи на основі аналізування нуклеїнової кислоти». МЕТОДИКА. Якісний та кількісний аналіз харчових продуктів та продовольчої сировини, продукції рослинного походження методом ПЛР (Полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі). ПРИЛАД. Ампліфікатор детектирующий 32 Терміни - 1-2 дні. / Прилад дозволяє віявіті ГМО (кількісне) в межах від 0,1% до 5,0% (так Працюють всі лабораторії) Допустима норма Євросоюза - до 0,9% [table id=111 /] На підставі світової статистики, найбільшим генетичним змінам на даний момент піддалися культури картоплі, томатів, сої, рису, кукурудзи, ріпаку. Якісний аналіз генно модифікованих організмів, в даний час, є необхідною умовою для підприємств, котрі працюють в сфері виробництва і поставок продукції. Інформація про відсутність ГМО підвищить привабливість продукції на ринках, забезпечить відповідність законодавству, дозволить розширити географію продажів. Аналіз, якісний і кількісний, ГМО продуктів харчування, що поставляються на ринки - важлива складова ділового іміджу компанії. Якісний аналіз ГМО вашої продукції полягає у визначенні наявності або відсутності трансгенного рослинного матеріалу в зразку рослинної тканини або насіння. Аналіз ГМО якісний проводиться лабораторією в першу чергу, для визначення наявності трансгенів в зразку, при позитивному результаті, за бажанням замовника, буде проведено аналіз ГМО кількісний, тобто визначення видового складу ГМО і його процентний вміст у зразку. Вміст ГМО виявляється відповідно до наказу МОЗ України від 09.11.2010 №971. Для виявлення наявності або відсутності генно модифікованих організмів проводиться полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) в двох паралельних випробуваннях. ПЛР в даному випадку спрямована на перегляд 35S і виявлення цільової послідовності і термінатора NOS. Полімеразна ланцюгова реакція дозволяє виявляти практично 100% генетично модифікованих сортів сільськогосподарських рослин, вирощуваних на всій планеті. Лабораторія УСАП акредитована на відповідність вимогам ISO 17025. Це означає, що випробування проводяться висококваліфікованими працівниками на новітньому обладнанні та відповідно до сучасних методик виконання вимірювань.
  • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» - гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат.
  • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
  • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії з переробки вторинної сировини. Приватних підприємців, виробників продуктів харчування.

Наш партнер vcs.net.ua