Кількісний аналіз ГМО

Генно модифіковані організми, або як ми звикли їх називати – ГМО, досі не пройшли повних досліджень на предмет свого впливу на життя і здоров’я людини та на довколишнэ середовище. Згідно дослідженням європейських вчених, раціон з великою кількістю ГМО може привести до розвитку онкологічних захворювань.

Найбільший відсоток трансгенних організмів представлений в таких культурах як картопля, томати, соя, рис, кукурудза.

Для виробничих фірм, що займаються поставками овочевих культур і зерна, кількісний аналіз на вміст трансгенів став одним з основоположних умов діяльності.

Перевірити продукцію на наявність ГМО, можливо в спеціалізованих лабораторіях.

  • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
  • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
  • Дослідження на ГМО проводяться протягом від 2-х днів.
  • Замовник на руки отримує документ державного зразка – Протокол випробувань.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Наказ МОЗ України №971 від 09.11.2010 « Про затвердження переліку харчових продуктів,щодо яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів»        

ДСТУ ISO 21569:2008 «Продукти харчові. Метод виявлення генетичного модифікованих організмів і  продуктів з їхнім вмістом. Якісні методи на основі аналізування нуклеїнової кислоти». МЕТОДИКА. Якісний та кількісний аналіз харчових продуктів та продовольчої сировини, продукції рослинного походження методом ПЛР (Полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі).

ПРИЛАД. Ампліфікатор детектирующий 32 Терміни – 1-2 дні. / Прилад дозволяє віявіті ГМО (кількісне) в межах від 0,1% до 5,0% (так Працюють всі лабораторії)

Допустима норма Євросоюза – до 0,9%

АНАЛІЗ на ГМО (Генетично модифікований організм)ціна з пдв
ГМО, показник кількісно310

Аналіз генно модифікованих організмів в даний час є важливою умовою для підприємства, що працює в сфері виробництва і поставок продукції. Наявність інформації про ГМО підвищить рівень лояльності до продукції підприємства на ринку, забезпечить відповідність нормативної документації, дозволить розширити географію продажів. Аналіз якісний і кількісний ГМО продуктів харчування, що поставляються на ринки – важлива складова ділового іміджу компанії.

Лабораторія проведе:

  • Аналіз ГМО якісний (визначимо наявність або відсутність трансгенних сільськогосподарських рослин)
  • Аналіз ГМО кількісний (склад продукту з ГМО – процентний вміст в пробі)