Лабораторний аналіз твердого палива

випробування палива

Сертифікація якості/відповідності твердого палива

Щоб визначити рівень відповідності і якості твердого палива, необхідно перевірити його хімічний склад та якісні характеристики.

Одним з основних показників якості палива є його теплова здатність, оскільки різні види палива, взяті в однаковій кількості, при згорянні дають різні результати.


Переваги сертифікації якості/відповідності твердого палива:

 • знати точний результат;
 • мати супровід;
 • гарантія якості.

ТОВ Укрспецагропродукт проводить Випробування на всі тверді види палива:

 • БРИКЕТИ;
 • ПЕЛЕТИ ДЕРЕВ’ЯНІ;
 • ТОРФ;
 • ВІДХОДИ РОСЛИННОГО ВИРОБНИЦТВА;
 • ДЕРЕВА.

Переваги проходження процедури з нашою компанією:

 1. Доступна цінова політика;
 2. Оплата в зручний для замовника спосіб;
 3. Оплата за фактом, з можливістю відстрочки платежу;
 4. Використання тільки кращого обладнання;
 5. Відповідність всім стандартам і нормам;
 6. Гарантія якості;

Кожному виду сировини притаманні свої норми показників. Використання новітнього обладнання дозволяє зменшити невизначеність/похибку вимірювань.

Мінімальний комплекс
Ціна
Документ
Дослідження твердого палива (загальна вологість %, калорійність %, вища/нижча теплота згоряння)3950,00 з ПДВ- Протокол випробувань

Також, для підтвердження якості твердого палива, можна оформити сертифікат: Вартість сертифікату (разом з дослідженнями по показникам наведеним в табличці вище – 4 500,00 грн.

По результатам аналізу оформлюється Сертифікат якості на продукцію з замовленими показниками, терміном на 1 місяць з основними показниками якості. Такий короткий термін (1 місяць) обумовлений частими відхиленнями якісних характеристик від умов видобутку сировини.

Сертифікат якості видається на підтвердження відповідності високим державним стандартам якості – тому має короткий термін дії.

Протокол відповідності не обмежується часом дії, і вказується в ньому якому регламенту якості відповідає наданий зразок (проба) на дослідження.

Протокол досліджень може видаватися на нестандартизовані види твердого палива чи на такі, що за певними критеріями не відповідають нормативам до них – вказуються фактичні показники якості твердого палива.

Для постачальників та виробників твердого палива важливо, щоб їх продукція відповідала всім основним нормам сертифікації відповідності. Саме ця перевірка показників дає впевненість в якості палива.