Бобові культури

bobovye 672x372 - Горох

Вирощування бобових (зернобобових) культур – сої, гороху, нуту, сочевиці, квасолі, люпину – має неабияке значення для господарської діяльності людини. Бобові культури вирізняються великою харчовою цінністю, адже вміст білка в насінні сої, гороху чи нуту перевищує аналогічні показники зернових культур вдвічі або втричі. Бобові продукти вживаються людиною як цінний елемент харчування, а кормові боби, в тому числі люпин жовтий та білий, є важливим компонентом відгодовування тварин.

Показники якості бобових культур визначають відповідність вимогам державних стандартів України та мають велике значення для комерційного обігу зібраного врожаю, оскільки від них залежать тип та класність. Діють технічні умови на такі бобові культури:

Соя ДСТУ-4964:2008 – Технічні умови
Горох ДСТУ-4523:2006 – Технічні умови

Для визначення та підтвердження показників якості бобових культур проводять лабораторні дослідження. Вони визначають вологість, вміст білку, масову частку домішок, вміст рицини та зараженість шкідниками. Крім того, під час виконання лабораторного аналізу встановлюють вміст токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів та радіонуклідів в бобових культурах, адже для харчових потреб людини або використання у якості кормів їх граничні рівні визначені державою.

Компанія УкрСпецАгроПродукт швидко та на високому фаховому рівні проводить лабораторні дослідження показників якості бобових культур. Досвідчені спеціалісти власної лабораторії, обладнаної найсучаснішими приладами та обладнанням, виконають роботи в стислі терміни (2-4 робочих дні) за встановленими методиками. Для зручності замовників відскановані результати досліджень направляються в електронному вигляді відразу ж по завершенню робіт, а Протокол дослідження замовник отримує безкоштовно.

Велике значення має цінова політика УкрСпецАгроПродукту. Ціни на лабораторні дослідження є обґрунтованими та доступними.

Замовити лабораторне дослідження показників сої, гороху, нуту, квасолі, інших харчових та кормових бобових культур в компанії УкрСпецАгроПродукт можна заповнивши форму заявки або зателефонувавши в офіс. УкрСпецАгроПродукт оплачує доставку до лабораторії зразків продукції, отже, замовник сплачує лише вартість лабораторних робіт. При потребі УкрСпецАгроПродукт проводить дослідження різноманітних показників якості сої та гороху (наприклад, наявність ГМО в соєвому зерні), визначених у контрактах замовника.

Наш партнер vcs.net.ua