Хімічний аналіз олійних культур

аналіз олійних культур

Перелік досліджень для олійних культур

Серед олійних розрізняють культури, які вирощують виключно для виробництва олії (соняшник, рицина, ріпак, кунжут, гірчиця, рижій, льон олійний, мак тощо) і рослини комплексного використання, з яких олію отримують як побічний продукт у процесі переробки ( соя, льон, коноплі, арахіс та ін.). Пропонуємо виробникам та трейдерам С/Г культур в Акредитованій лабораторії провести аналіз якісних показників та показників безпечності олійних культур з одержанням Протоколу лабораторних досліджень. Лабораторія в короткі терміни виконує дослідження отримуючи зразки від підприємств по всій Україні Новою Поштою. Кур'єр отримує зразки швидко - більшість досліджень до 2х днів. Ви отримуєте скан-копію на електронну адресу та оригінал Протоколу досліджень. Транспортні витрати оплачуються нами.

Основний перелік показників, які визначають якість продукції даної сфери наведено нижче:

[table id=26 /] *ціни варто уточнювати у бухгалтерії перед замовленням МЧ – масова частка

Окрім вище вказаних показників, також можлива перевірка продукції за наступними показниками:

  • Перевірка на ГМО (Якісно, кількісно);
  • Показники безпеки (Пестициди, токсини, мікотоксини);
  • Радіологія (Питома активність цезію-137 та стронцію-90);
  • Перевірки (Волога, легкі речовини; Перекисне число; Кислотне число олії);
  • Токсичні елементи(Миш’як, Ртуть, Цинк, Кадмій, Свинець, Мідь, Залізо);
  • Пестициди (Альдрин, гептахлор, дельтаметрин, діельдрин, дихлофос, діазинон, ГХБ, ДДТ та його метаболіти, ДДД, ДДЕ, хлорпирфіос, ліндан, малатіон, флорперіфос-метил, фенітротіон, піриміфос-метил, гексахлоран, γ-ізомер ГХЦГ, базудин, диазинон, метил- етилмеркурхлорид, тірам (ТМТД), фозалон, метафос, карбофос, хлорофос, ДДВФ, атразин, фосфамід, есфенвалерат);
  • Мікотоксини (Афлатоксин В1, Зеараленон).
Проводить дослідження лабораторія в короткі терміни (до 2х днів), отримуючи зразки від підприємств по всій Україні Новою Поштою. Оригінал протоколу випробувань Ви отримуєте НовоюПоштою, при цьому до відправки оригіналу маєте можливість перевірити його скан-копію. Транспортні витрати за доставку зразків та протоколів оплачуються нами.

Наш партнер vcs.net.ua