Хімічний аналіз води в Дніпрі (Дніпропетровськ) області

analiz_1

Вода – джерело життя. Тому кожен споживач зацікавлений в тому, щоб знати, якої якості воду використовує. Визначити це може тільки аналіз води. Дніпро – одна з головних водних артерій нашої країни. Дати точне визначення її якості може тільки лабораторний аналіз. Розповімо докладніше, де і яким чином можна провести такі дослідження.

Лабораторія води «УкрСпецАгроПродукт»

Контроль якості води, який проводить лабораторія від компанії «УкрСпецАгроПродукт», має величезне значення для здоров’я людини, вибору систем очищення і профілактичних заходів, для сільськогосподарської діяльності і т. Д., То довіряти проведення подібного аналізу слід надійним партнерам – акредитований лабораторіям.

Лабораторія від компанії «УкрСпецАгроПродукт» має ряд переваг:

Досвід і надійність

«УкрСпецАгроПродукт» надає лабораторне послуги з 2013 року, і на сьогоднішній день працює з усіма регіонами України.
Лабораторія акредитована Національним агентством з акредитації України № 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025. Лабораторія часто бере участь в міжлабораторних випробуваннях, підтверджуючи свою конкурентоспроможність.

Обладнання

Лабораторія оснащена, сучасним європейським обладнанням, що дозволяє швидко і якісно визначити якість води на: органолептичні показники; показники безпеки; зміст радіології. А також, на основні показників якості: твердість; загальне залізо; хлор залишковий; нітрати; поліфосфати і т.д.

Колектив фахівців

В команді компанії «УкрСпецАгроПродукт» працюють кваліфіковані лаборанти, які постійно підтверджують совою спеціалізацію, а фахівці менеджменту оброблять ваше замовлення бістро і якісно, ​​що гарантує результат в точно обумовлений термін.

Різноманітність методів і методик контролю якості води, в тому числі хроматографический і спектральний.

Ціна на лабораторний аналіз води

Вартість досліджень, які проводить «УкрСпецАгроПродукт» залежить від ряду параметрів. Клієнтам, яких цікавить аналіз води в Дніпрі, конкретніше – ціна, рекомендуємо звернути увагу на те, що вартість лабораторних досліджень залежить від:

• обсягів;
• кількості показників, за якими необхідно провести перевірку.

Тому вартість визначається індивідуально, відповідно до вимог і побажань замовника.
Пересилання результатів в межах України здійснюється безкоштовно.

ВАРТІСТЬ

Якщо необхідно замовити аналіз води по Дніпропетровську, то визначити, яка ціна таких досліджень замовник зможе самостійно. Для цього пропонуємо вивчити прайс на послуги такого роду, пропоновані сертифікованою лабораторією «УкрСпецАгроПродукт».

АНАЛІЗ Води питної (пляшка ,водопровідна)
ціна з пдв
Органолептика: запах, смак, каламутність
69,00
забарвленість (кольоровість)
69,00
фізико-хімічні показники
сухий залишок, мг/дм3
185,00
хлор залишковий, мг/дм3
145,00
активний хлор
145,00
загальна жосткість
149,00
нітрати, мг/дм3
198,00
нітрити, мг/дм3
198,00
перманганатна окиснюваність, мг/дм3
95,00
pH.од.
95,00
АНАЛІЗ Води для поливу
ціна з пдв
Органолептика: запах, смак, каламутність
69,00
забарвленість (кольоровість)
69,00
фізико-хімічні показники
pH.од.
95,00
загальне залізо мг/дм3
95,00
загальна жорсткість149,00
марганець, мг/дм3
95,00
поліфосфати, мг/дм3
165,00
сухий залишок, мг/дм3
185,00
хлор залишковий, мг/дм3
145,00
хлориди, мг/дм3
198,00
алюминій, мг/дм3
95,00
амоній, мг/дм3
165,00
нітрати, мг/дм3
198,00
нітрити, мг/дм3
198,00
фториди, мг/дм3
198,00
перманганатна окиснюваність, мг/дм3
95,00
Вміст радіології
Питома активність Цезію-137
335,16
Питома активність Стронцію-90
Токсичні елементи
Свинець; Кадмій; Мишьяк; Ртуть; Мідь (Cu); Цинк (Zn)
487,98
Пестициди
ДДТ та його метаболіти, ГХЦГ, Гептахлор
559,98

НАВІЩО ПОТРІБЕН АНАЛІЗ ВОДИ

Знання якостей і властивостей води, що споживається – життєво важлива інформація для споживачів. Сфера застосування води широка. В першу чергу, це стосується побутових цілей:

• приготування їжі;
• питний режим;
• прання та дезінфекція приміщень;
• полив садів і городів.

Є й технічна сторона застосування води, яка стосується різних виробництв, сфери обслуговування, промисловості.
У воді міститься більше 75 хімічних речовин, не кажучи вже про кількість мікроорганізмів і їх різновидів. Оскільки людині для підтримки життєвих функцій організму необхідно як мінімум 2-3 літри води в день (без урахування інших побутових потреб), то важливо знати, якої якості воду він вживає. Від цього залежить здоров’я і тривалість життя.

Розглянемо, навіщо і кому потрібен аналіз води:

Для збереження здоров’я і нормальної якості життя

Оскільки городяни отримують воду з централізованої системи водопостачання, то на якість води впливають різні чинники, в тому числі технологія очищення, стан комунікацій тощо. Вода, яка тече з кранів, далека від ідеалу. Тому важливо знати санітарно-епідеміологічний стан вживаної води, щоб уберегтися від захворювань.

Це стосується і тих громадян, хто використовує воду з криниць та свердловин. Хімічний склад таких вод може бути різним по мінеральному складу, оскільки це залежить від пластів, через які тече вода. Цей фактор впливає на картину хронічних захворювань, яка спостерігається в тій чи іншій місцевості. Крім того, отримати отруєння водою з колодязів зараз простіше, ніж від водопровідної води. Часто в джерела потрапляють нітрати з полів, з промислових відстійників, стоків. Це небезпечно для здоров’я.

Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно провести якісний і точний аналіз води зі свердловини. Дніпро – місто, в якому є кілька типів водопостачання. Забруднення води відбувається як з вини людини, так і з-за біологічних і хімічних процесів. Щоб уникнути цього, слід проводити дослідження питної води, особливо коли мова йде про дитячих установах, закладах громадського харчування і т. Д., Де отруєння можуть носити масовий характер.

Навіть якщо перейшли на використання питної води високої очистки (фільтри, мінералізація, бутильована вода), то слід знати властивості рідини, що вживається, щоб уберегтися від недобросовісних постачальників.

Щоб уникнути зараження інфекційними хворобами під час відпочинку на воді

Літній відпочинок біля води – оптимальне проведення часу в період відпусток і шкільних канікул. Виїжджаючи на Дніпро, щоб скупатися і оздоровитися, мало хто замислюється над тим, що річка – небезпечна середовище, в якому живуть шкідливі бактерії і мікроби.

Щоб зберегти здоров’я відпочиваючих, в першу чергу дітей, які з’їжджаються до літніх таборів, керівництву баз відпочинку, пансіонатів і санаторіїв, розташованих біля річки, слід перевірити воду на мікробіологію. Дніпро – це макросистема, біологічний склад якої постійно змінюється в залежності від зовнішніх факторів (ультрафіолету, тепла, рослинності, наявності носіїв інфекційних захворювань і т.д.). Тому контроль за її змінами – важливий крок у збереженні здоров’я людини.

Щоб уникнути додаткового забруднення ґрунту і загибелі врожаю

Річкова вода – основне джерело зволоження ґрунтів як для централізованих зрошувальних систем, так і для невеликих фермерських або індивідуальних садово-городницьких господарств. Від її мінерального наповнення залежить врожайність, якість плодів, стан грунту. Наприклад, великий вміст солей призведе до засолення грунтів, внаслідок чого подальше її використання для сільськогосподарських потреб буде неможливим. Тому для фермерів важливий аналіз води для поливу, яку дає Дніпро.

Для продовження експлуатації побутової техніки

Високий вміст лугу (осад у воді) часто призводить до механічних поломок побутової техніки – пральних машин, нагрівальних пристроїв, опалювальних парових котлів і колонок, пр. Щоб попередити технічні несправності, до яких призводить якість води, необхідно ставити фільтри. Підібрати їх можна, знаючи, який мінеральний склад води і які домішки можуть негативно відобразитися на роботі побутових пристроїв.

Це основні причини, які можуть спонукати як простих споживачів, так і власників підприємств, аграріїв провести потрібні лабораторні дослідження.

У всіх описаних випадках важливо, щоб була проведена ретельна перевірка якості води. Дніпропетровськ – один з регіонів, жителі якого гостро потребують аналізах такого роду. Щоб провести їх, зверніться в акредитовану лабораторію, яка видасть достовірні і точні результати.

ОСНОВНІ ВИДИ ЗАБРУДНЕНЬ ВОДИ

Проблеми якості питної води становлять особливий інтерес для жителів територій, які отримують воду з Дніпра. Особливо це важливо для великих міст, які мають справу з різними джерелами забруднень води – від недосконалих комунікаційних систем до зливу відходів виробництва в річку. Особливе значення в цьому відношенні набуває аналіз питної води. Дніпропетровськ – один з тих населених пунктів, жителі якого потребують актуальних і точних даних стану питної води, оскільки мають справу з цілою низкою чинників, що негативно кажуть на її якості.

Розглянемо детальніше, з якими основними видами забруднень стикаються жителі цього регіону:

Побутові стічні води: каналізаційні сливи, фосфати, які вживають в якості миючих засобів.
Це призводить до порушення мікробіології води. У неї потрапляють шкідливі для здоров’я людини хімічні речовини, а також різні бактерії, які можуть заподіяти тяжкий шкода здоров’ю людини (кишкова паличка, холерний вібріон, шигелла, сальмонела та ін.), А також віруси.

Тверді відходи

Не секрет, що в річку, з якої вода надходить до кранів жителів міст і сіл, викидають пластикові пляшки, пакети, будівельне сміття. Їх гниття, розкладання під впливом тепла, розчинення призводить до забруднення води.

Промислові сливи

На території Дніпра і Дніпропетровській області діють підприємства важкої промисловості (металургійний комплекс, шахти, хімічні заводи і т.д.). Вони у величезних масштабах використовують воду на виробництві. В результаті їх діяльності в воду річки потрапляють солі важких металів: ртуть, фтор, мідь, залізо і т. Д. Це призводить до отруєнь і важких захворювань (онкологія, ниркова і серцева недостатність, цироз).

Забруднення в аграрній промисловості

У сільському господарстві активно використовують нітрати, пестициди, гербіциди, інсектициди. Вони вимиваються з грунту або потрапляють в грунтові води, отруюють річки і підземні водні резервуари, проникають в глибокі шари грунту, через що навіть джерельна вода забруднюється.

Теплове забруднення

Діяльність Дніпровської ГЕС – одна з причин щорічного масового мору риби в Дніпрі, цвітіння водоростей. В результаті змінюється мікробіологія води, вона перетворюється з живою в мертву і небезпечну для людини.

Атмосферні опади

Щорічно в повітря викидається сажа, попіл, отруйні хімічні речовини, які осідають у верхніх шарах атмосфери і випадають на землю у вигляді кислотних дощів. Крім того, снігу під час паводків навесні забирають з собою частину хімікатів, які використовували для удобрення та обробітку грунту. Все це потрапляє в річки, а після в крани споживачів.
Подібні забруднення води завдають серйозної шкоди здоров’ю людини:

• руйнується емаль зубів;
• виникають спалахи гепатиту, дизентерії, холери;
• порушується формування кісткової тканини через надлишок заліза;
• підвищується рівень нервових розладів і онкологічних захворювань (впливає свинець, кадмій, хром, бензапірен, хлор, які є у воді);
• страждає печінка і нирки;
• провокують безпліддя і генетичні мутації.

Таким чином, інформація про те, що ми п’ємо, має найважливіше значення. Перший крок у формуванні картини якості води – це хімічний аналіз води в Дніпрі, проведений в певний період часу. Його можуть замовляти як спеціальні служби, так і громадяни.

Як правильно набрати воду для аналізу?

Провести необхідні дослідження такого роду і видати точні результати може тільки сертифікована в Україні лабораторія. Аналіз води дасть відповіді щодо хімічного і мікробіологічного складу води, покаже, наскільки небезпечна або нешкідлива вода для людини, чи є дана вода причиною масових отруєнь.

Щоб надати пробу води для лабораторного аналізу, виконайте такі дії:

1. Підберіть тару для забору води. Краще для цих цілей використовувати скляні або пластикові ємності, обсяг яких не менше 2-х літрів і не більше 4-х літрів. Не використовуйте тару від солодких напоїв, хімічних сумішей, пива.
2. Наберіть воду зі свердловини або з-під крана.
3. Тара повинна бути стерильною герметично закритою.
4. Протягом 4-5 годин доставте в лабораторію.

Завдяки лабораторним дослідженням зможете дізнатися про наявність:

• фторидів, заліза і марганцю;
• сірководню;
• мінеральних солей.

Крім того, аналіз визначить рівень рН.Контроль якості води важливий не тільки для побутової, але і сільськогосподарської, промислової сфери. Від нього залежить оптимізація екологічного менеджменту, якість продукції, робота механізмів, стан грунтів. Тому важливо довіряти проведення аналізу якості води перевіреним лабораторіям. УкрСпецАгроПродукт – атестована лабораторія, результати якої визнаються як вітчизняними, так і міжнародними учасниками ринку.

Запрошуємо скористатися послугами лабораторії
067-480-4684 / 095-715-3733