Лабораторний аналіз води для поливу

Основним джерелом вологи для культурних посівів є полив. Полив - одне з найбільш часто вживаних агротехнічних заходів. Як великі виробники сільськогосподарської продукції, так і невеликі господарства споживають з метою величезна кількість поверхневих вод. Хімічний склад поверхневої води для поливу безпосередньо впливає як на якість вирощуваної продукції, так і на стан грунту. Рослини всмоктують з грунту вологу і мінеральні речовини, що надійшли з водою. Ці речовини залишаються в листі, пагонах і плодах. Кількісний хімічний аналіз води для поливу необхідний для контролю якості та її впливу на врожай. Перевірити якість води можливе лише в спеціалізованих лабораторіях.
  1. Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
  2. Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
  3. Терміни проведення робіт - від 2 - х до п'яти робочих дня
  4. Замовник на руки отримує документ державного зразка - Протокол випробувань.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

МВВ 37188889.004 діє до: 2016 Метод визначення залишкових кількостей пестицидів; МВВ 37188889.009 діє до: 2016 Метрологія. Методика виконання вимірювань вмісту кадмію, свинцю, міді, цинку в водних розчинах. Методіка виконання вимірювань; МВВ 37188889.010 діє до: 2016 Метрологія. Методика виконання вимірювань вмісту ртуті, миш'яку в водних розчинах. Методика виконання вимірювань; МВВ 37188889.011 діє до: 2016 Метрологія. Методика визначення питомої активності цезію -137 та стронцію -90 в харчовій продукції, продовольчій сировині та воді сцинтиляційним методом реєстрації іонізуючих частинок на вибірковому бета-гамма радіометрі з використанням програмного забезпечення; ДСанПіН 8.8.1.2.3.4-000-2001 «Допустимі дозуючі концентрації, кількості та рівні вмісту пестицидів у сільськогосподарській сировині, харчових продуктах, повітрі робочої зони, атмосферному повітрі, воді водоймищ, грунті». [table id=142 /] Хімічний склад води для поливу впливає на два аспекти:
  1. Якість грунту. При високої мінералізації води, якою поливається грунт, може статися його засолювання і, як наслідок, виведення з сільськогосподарського обороту.
  2. Якість і кількість врожаю. Речовини, що містяться у воді, можуть бути корисними для рослин, а, в подальшому і для людини. Наприклад, залізо, магній. Але є речовини, які ні в якому разі не повинні потрапляти в харчовий ланцюжок. Такі, як миш'як, ртуть, свинець. Так само деякі речовини можуть спровокувати загибель врожаю, що неприпустимо.
Втрати врожаю і родючості сільськогосподарських угідь через використання невідповідної води для поливу можуть бути дуже серйозні. Для того щоб уникнути негативного впливу на грунти і урожай поливальних вод, необхідно контролювати їх хімічний склад. Лабораторія УкрСпецАгроПродукт проводить комплексний кількісний хімічний аналіз складу води для поливу. В результаті оформляється протокол лабораторних досліджень, що містить докладний перелік показників. Набір досліджуваних показників може бути комплексним, або складений з урахуванням побажань замовника. Даний вид досліджень буде актуальний для земельних господарств м. Кривий Ріг та найближчих областей: Дніпровської області, Запорізької, Кіровоградської, Харківської. Наша лабораторія підтвердила свою компетентність при проведенні процедури акредитації в Національному агентстві з акредитації України. Це означає що наші фахівці професіонали, у нас сучасне обладнання і ми надамо точні результати в обумовлені терміни.
  • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» - гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат.
  • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
  • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії з переробки вторинної сировини. Приватних підприємців, виробників продуктів харчування.

Наш партнер vcs.net.ua