Лабораторний аналіз на важкі метали в сільськогосподарської продукції

image 2018 12 04 15 52 58 - Токсичні елементи
Токсичні елементи - група речовин, які при великому вмісті в продуктах харчування викликають інтоксикацію організму. Залежно від концентрації речовин, наслідками може бути погіршення здоров'я, отруєння і летальний результат. Для кожного токсичного елементу є своє гранично допустиме значення. Воно регламентується в державних нормативних документах, на кожен продукт своя норма. Результат показників безпеки продукції може визначити спеціалізована лабораторія УСАП. Лабораторія акредитована в Національному агентстві з акредитації України № 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025 Сфера лабораторії дозволяє провести якісний аналіз сільськогосподарської продукції та продуктів харчування на наявність важких металів: ртуть, миш'як, свинець, кадмій, мідь, цинк, залізо. Аналіз проводиться на сучасному обладнанні з високими показниками точності. Після закінчення 2-3х днів замовнику видається протокол випробувань, що підтверджує безпеку продукції. Лабораторія співпрацює у всіма регіонами України, сервіс з доставки зразків забезпечує перевізник «Нова пошта».

Перевірка по нормативним документам:

МВВ 37188889.009.2016 вимірювань. Методика виконання вимірювань вмісту кадмію, свинцю, міді, цинку в водних розчинах. МВВ 37188889.010.2016 вимірювань. Методика виконання вимірювань вмісту ртуті, миш'яку у водних розчинах. [table id=108 /] Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки. Українська держава володіє багатородючими землями, тому сільськогосподарська галузь завжди була однією з пріоритетних сфер для економіки. Аграрний сектор України активно розвивається, залучаючи найбільш ефективні технології і методи обробки землі. Безпосередньо впливає на якість і безпеку зернових культур. Одна з причин важких порушень в роботі організму людини - отруєння важкими металами. Вони присутні як в навколишньому середовищі, так і продуктах, які потрапляють до нас на стіл. Без них неможлива нормальна життєдіяльність організму, але збільшення концентрації призведе до отруєння. Розповімо докладніше, як виявити ці токсичні елементи в їжі.

Що таке важкі метали?

У зв'язку зі змінами, які відбуваються в екологічній системі під впливом життєдіяльності людини, збільшується концентрація важких металів. Через забруднення навколишнього середовища, сільськогосподарських грунтів, води з'являються токсичні елементи в продуктах харчування. Йдеться про підвищений вміст важких металів, які завдають людському організму колосальної шкоди. До категорії важких металів відносяться: кобальт, нікель, мідь, цинк, кадмій, ртуть, свинець, молібден, марганець. Без них неможливий нормальний розвиток рослин та впаде врожайність. Однак для людини вони можуть становити загрозу, оскільки їх підвищена концентрація призведе до порушень в роботі організму, іноді безповоротнім. Містяться такі токсичні елементи в харчових продуктах. Їх кількість в їжі збільшується в першу чергу через використання аграріями хімічних речовин для добрива, догляду за рослинами, підвищення врожайності і т. Д. Кожен виробник, який турбується про здоров'я своїх споживачів і піклується про власну репутацію, повинен проводити лабораторні дослідження, щоб визначити, які містяться токсичні елементи в продуктах, що поставляються їм. Лабораторія «УкрСпецАгроПродукт» »пропонує проведення аналізу на вміст важких металів в:
  • с / г культурах: кукурудзі; пшениці; ячмені; соняшнику, гречки, рисі та ін.
  • Овочах: ​​буряк, морква, капуста, картопля, цибуля і тд.
  • У фруктах: яблука, груші.
  • Бобових: квасоля, соя.
  • У продуктах харчування.
Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно проведе випробування продукції і надасть результати в найкоротші терміни. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною завдяки довірі постійних замовників. Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв і приватних підприємців, виробників сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та продуктів вторинної переробки.

Наш партнер vcs.net.ua