Лабораторний аналіз на важкі метали в сільськогосподарської продукції

image 2018 12 04 15 52 58 - Токсичні елементи

Токсичні елементи – група речовин, які при великому вмісті в продуктах харчування викликають інтоксикацію організму. Залежно від концентрації речовин, наслідками може бути погіршення здоров’я, отруєння і летальний результат.
Для кожного токсичного елементу є своє гранично допустиме значення. Воно регламентується в державних нормативних документах, на кожен продукт своя норма.

Результат показників безпеки продукції може визначити спеціалізована лабораторія УСАП.

Лабораторія акредитована в Національному агентстві з акредитації України № 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025

Сфера лабораторії дозволяє провести якісний аналіз сільськогосподарської продукції та продуктів харчування на наявність важких металів: ртуть, миш’як, свинець, кадмій, мідь, цинк, залізо. Аналіз проводиться на сучасному обладнанні з високими показниками точності.
Після закінчення 2-3х днів замовнику видається протокол випробувань, що підтверджує безпеку продукції.

Лабораторія співпрацює у всіма регіонами України, сервіс з доставки зразків забезпечує перевізник «Нова пошта».

Перевірка по нормативним документам:

МВВ 37188889.009.2016 вимірювань. Методика виконання вимірювань вмісту кадмію, свинцю, міді, цинку в водних розчинах.

МВВ 37188889.010.2016 вимірювань. Методика виконання вимірювань вмісту ртуті, миш’яку у водних розчинах.

АНАЛІЗ на Токсичні елементиціна з пдв
Свинец (Pb)108,80
Кадмій (Cd)108,80
Арсен (миш'як) (As )108,80
Ртуть(Hg)108,80
Мідь (Cu)108,80
Цинк (Zn)108,80
Залізо (Fe)108,80

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки.
Українська держава володіє багатородючими землями, тому сільськогосподарська галузь завжди була однією з пріоритетних сфер для економіки. Аграрний сектор України активно розвивається, залучаючи найбільш ефективні технології і методи обробки землі. Безпосередньо впливає на якість і безпеку зернових культур.

Одна з причин важких порушень в роботі організму людини – отруєння важкими металами. Вони присутні як в навколишньому середовищі, так і продуктах, які потрапляють до нас на стіл. Без них неможлива нормальна життєдіяльність організму, але збільшення концентрації призведе до отруєння. Розповімо докладніше, як виявити ці токсичні елементи в їжі.

Що таке важкі метали?

У зв’язку зі змінами, які відбуваються в екологічній системі під впливом життєдіяльності людини, збільшується концентрація важких металів. Через забруднення навколишнього середовища, сільськогосподарських грунтів, води з’являються токсичні елементи в продуктах харчування. Йдеться про підвищений вміст важких металів, які завдають людському організму колосальної шкоди.
До категорії важких металів відносяться: кобальт, нікель, мідь, цинк, кадмій, ртуть, свинець, молібден, марганець.
Без них неможливий нормальний розвиток рослин та впаде врожайність.

Однак для людини вони можуть становити загрозу, оскільки їх підвищена концентрація призведе до порушень в роботі організму, іноді безповоротнім.
Містяться такі токсичні елементи в харчових продуктах. Їх кількість в їжі збільшується в першу чергу через використання аграріями хімічних речовин для добрива, догляду за рослинами, підвищення врожайності і т. Д.
Кожен виробник, який турбується про здоров’я своїх споживачів і піклується про власну репутацію, повинен проводити лабораторні дослідження, щоб визначити, які містяться токсичні елементи в продуктах, що поставляються їм.

Лабораторія «УкрСпецАгроПродукт» »пропонує проведення аналізу на вміст важких металів в:

  • с / г культурах: кукурудзі; пшениці; ячмені; соняшнику, гречки, рисі та ін.
  • Овочах: ​​буряк, морква, капуста, картопля, цибуля і тд.
  • У фруктах: яблука, груші.
  • Бобових: квасоля, соя.
  • У продуктах харчування.

Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно проведе випробування продукції і надасть результати в найкоротші терміни.
Цінова політика лабораторії залишається конкурентною завдяки довірі постійних замовників.

Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв і приватних підприємців, виробників сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та продуктів вторинної переробки.