Корми

img  4606b 1 - Макуха

В даний час на ринку представлено безліч видів різних кормів і кормових добавок для домашніх тварин. Кормова база є одним з найважливіших чинників оптимального росту і розвитку тварин, їх здоров’я і продуктивності. Оцінка якісних характеристик кормів необхідна тваринницьким підприємствам для оптимального підбору раціонів тварин. Виробники продукції зацікавлені в ефективності свого виробництва і його розвитку, документально підтверджують якість випущених ними кормів, тим самим покращують свою ділову репутацію.

Визначити якість корму, його нутріентний склад, поживність, енергетичну цінність, відповідність санітарним вимогам допоможе лабораторний аналіз кормів. Першочерговим завданням тваринницьких господарств є підбір оптимального кормового раціону. Правильно підібраний кормовий раціон і кормові добавки дозволяють наростити продуктивність господарства і збільшити якість продукції, що випускається. Коректна оцінка якості корму дозволить скласти оптимально збалансований раціон.

У той же час, виробнику кормів важливо розуміти наскільки ефективно його виробництво і, як наслідок, наскільки якісну продукцію він випускає. Знаючи якісні характеристики продукції можна робити висновки про ефективність виробництва.

Документом, що підтверджує якість кормів, є протокол державного зразка. Щоб мати право видавати такий протокол, випробувальна лабораторія повинна володіти висококласним лабораторним обладнанням, навченим і підготовленим персоналом, сертифікованими методиками. Всім цим умовам задовольняє лабораторія УкрСпецАгроПродукт, що підтверджено атестатом акредитації, виданими Національним агентством з акредитації України.

Лабораторія УСАП проводить комплексний аналіз якості кормів з оформленням протоколу випробувань державного зразка. Перелік проведених досліджень може бути стандартним, а може бути змінений за бажанням замовника досліджень.

Протокол досліджень є документом, що підтверджує якісні характеристики кормів, дає впевненість у якості продукту, як продавцеві, так і покупцеві.