Лабораторний аналіз шроту соняшникового

Шрот соняшника є цінним кормовим продуктом, що знайшов найширше застосування в тваринництві. Використання соняшникового шроту в якості кормової добавки значно підвищує продуктивність, як домашніх тварин, так і птиці. Шрот - побічний продукт виробництва масел, виходить він після пресування і екстракції насіння соняшнику. Як і будь-які інші продукти, що використовуються для корму домашніх тварин, партії шроту повинні проходити оцінку якості. Показники якості шроту є найважливішим параметром для визначення ринкової вартості цього продукту, тому точний лабораторний аналіз стане базою для встановлення адекватних цін.
 1.  Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
 2. Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
 3. Терміни проведення досліджень - від 2 - х до п'яти робочих днів
 4. Замовник на руки отримує документ державного зразка - Протокол.

Методика на аналіз шроту

 • ДСТУ 4638:2006;
 • Технічні умови.
[table id=151 /] Шрот має багатий нутріентний склад. Великий відсоток (30-40%) це білок і клітковина, так само великий вміст фосфору, вітамінів, мінеральних речовин. З цієї причини він практично не має заміни в якості вітамінно-мінеральної добавки в корми для свиней, великої рогатої худоби, птиці. Варто пам'ятати що будь-який продукт, який використовується в якості кормової бази для домашніх тварин, повинен проходити попередню оцінку якості. Лабораторний аналіз шроту - обов'язкова процедура для всіх виробників даного продукту. Документально підтверджена якість шроту соняшнику дає споживачеві впевненість в кормі для худоби, а постачальнику і виробнику - великі ринки збуту. Таким документом стане протокол державного зразка, що підтверджує якість шроту, який постачається на ринок і його відповідність державним нормам. Якість шроту визначається за багатьма показниками, зазвичай їх об'єднують в дві групи:
 1. Органолептичні показники: сірий колір, специфічний запах.
 2. Показники, що забезпечують безпеку: вологість, різні домішки, нітрати, нітрити.
 3. Вміст пестицидів, токсичних елементів, радіоактивних елементів, ГМО, тощо.
Якість шроту має контролюватися на всіх етапах його виробництва, транспортування та реалізації. Лабораторія УкрСпецАгроПродукт безкоштовно доставить зразки шроту соняшнику для проведення аналізу. Статус акредитованої підтверджує, що лабораторія працює з сертифікованими методиками, оснащена високоточним аналітичним обладнанням і підготовленим персоналом. Ми оцінимо якість шроту в найкоротші терміни і надамо протокол аналізу. Протокол аналізу - офіційний документ, що підтверджує якість шроту.
 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» - гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат.
 • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
 • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії з переробки вторинної сировини. Приватних підприємців, виробників продуктів харчування.

Наш партнер vcs.net.ua