Мікробіологічний аналіз

Mikrobiolohichni pokaznyky 500x372 - Мікробіологія води

Мікробіологічна безпека продуктів харчування та води має надзвичайно велике значення для здоров’я та життя людини. Споживання уражених спорами та паличками шкідливих бактерій продуктів може привести до тяжких наслідків. Оскільки в природному стані на харчових продуктах завжди присутні небезпечні мікроорганізми, велику роль в забезпеченні харчової безпеки грають недопущення до вживання та подальшої переробки харчових продуктів з мікробіологічними показниками, вищими від допустимих, дотримання належних умов підготовки, обробки, переробки, зберігання та транспортування харчової продукції.

Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» прямо забороняє розповсюдження на ринку продукції з невідповідними мікробіологічними показниками. На кожному з етапів виробництва та реалізації харчової продукції висновок про її безпечність може дати лише дослідження в мікробіологічній лабораторії.

Методи дослідження мікробіологічних показників безпеки харчової продукції та води визначаються низкою державних стандартів України та методичних вказівок Міністерства охорони здоров’я України.

Лабораторія компанії УкрСпецАгроПродукт проводить дослідження показників мікробіологічної безпеки наступних видів продукції:

Мікробіологія овочів, плодів та продуктів їх переробки Дріжджі, молочно-кислі, оцтово-кислі, патогенні бактерії
Мікробіологія зернових продуктів, в тому числі круп, борошна та хліба Дріжджі, плісняві гриби, інші бактерії
Мікробіологія консервованої продукції Ботулінус, аеробні та анаеробні бактерії
Мікробіологія води Патогенні бактерії

Якісне визначення санітарно-біологічних показників продуктів харчування лабораторією УкрСпецАгроПродукту є запорукою отримання санітарно-гігієнічних висновків, сертифікату відповідності на різні види харчових продуктів. Досвідчені спеціалісти, якісне новітнє обладнання та застосування передбачених стандартами методик дозволяє у стислі терміни зробити фаховий висновок про якість та безпечність досліджуваних зразків та проб.

Переваги співпраці з УкрСпецАгроПродуктом:

  • власна лабораторія, розташована в центральній частині України;
  • доставка зразків та проб за рахунок УкрСпецАгроПродукту;
  • надсилання скан-копії результатів мікробіологічного аналізу та безкоштовна доставка Протоколу досліджень замовнику.

Цінова політика компанії УкрСпецАгроПродукт дозволяє замовити лабораторні дослідження мікробіологічних показників якості як великим виробникам харчової галузі, так і підприємствам, які знаходяться в стадії становлення та розвитку, імпортерам, експортерам та торговим закладам.

Замовити дослідження мікробіології продуктів харчування в лабораторії УкрСпецАгроПродукту – це отримати впевненість в безпечності продукції, можливість швидко оформити сертифікат відповідності та іншу необхідну документацію.