Плоди

img45 - Картопля

Плоди і харчові продукти, отримані в результаті їхньої переробки, мають найважливіше значення в збалансованому і здоровому харчуванні. Це джерело життєво важливих з’єднань. Багато плодів має властивість довго зберігається без втрати харчової цінності. Так само плоди допомагають кращому засвоєнню продуктів харчування тваринного походження (м’ясо, молоко, яйця), підвищенню імунного статусу організму і продовженню життя. Поставки на ринок продуктів харчування неналежної якості заборонені законодавством, тому кожна фірма зобов’язана підтвердити, наскільки якісні продукти вона виставляє на ринки збуту.

На якість плодів впливають два типи факторів:

  • Внутрішні, обумовлені їх видовими і сортовими особливостями (забарвлення, лежкість, вміст поживних речовин, стійкість до транспортування і т.д.)
  • Зовнішні, обумовлені впливами на плоди в процесі їх вирощування, переробки і транспортування. (Агротехнічні прийоми, погодні умови, умови і тривалість перевезень).

Інформація про проведений аналіз якості плодів підвищує конкурентоспроможність на ринку, як самого виробника, так і його продукції, дозволяючи укладати більш вигідні угоди і гарантувати покупцям високу якість продукції. Спираючись на результати такого аналізу, можна зробити висновок про можливість вживання різноманітних плодів в їжу, а так само про дотримання умов їх зберігання і транспортування. Якість плодів регулюються законодавчо.

Контроль якості плодів полягає в перевірці відповідності їх зразків вимогам нормативної документації, в тому числі органолептичні показники.

Лабораторія УСАП, акредитована в НААУ, проводить лабораторний аналіз якості різних плодів з видачею протоколу державного зразка.

Сертифіковані методики виконання вимірювань, новітнє лабораторне аналітичне обладнання, висококваліфікований і підготовлений персонал нашої лабораторії дозволяє виконати найскладніші дослідження в стислі терміни і з високою точністю.

Співпраця з лабораторією УкрСпецАгроПродукт це гарантія якості і найкоротші терміни виконання аналізів і досліджень, доставка проб і зразків до лабораторії за наш рахунок, оперативна видача протоколів досліджень.

Наш партнер vcs.net.ua