Лабораторний аналіз волоського горіха

Волоський горіх - плід горіхового дерева, яке люди культивують з глибокої давнини. Він здавна користується репутацією «Короля горіхів». Ядро волоського горіха дуже багате речовинами, корисними для здоров'я. Корисними властивостями володіють і інші частини рослини. У горіхів багатий склад: вітаміни В1, В2, В3, різні амінокислоти, мікроелементи, дубильні речовини, вітаміни Е, С і інші антиоксиданти, глюкозиди. Виробники та постачальники волоських горіхів повинні пам'ятати, що, згідно із законодавством, забороняється поширення на ринках продукції, що не відповідає нормам. Підтвердити якість волоського горіха можливо лише в спеціалізованих лабораторіях.
 1. Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
 2. Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
 3. Терміни проведення досліджень - від 2 - х до п'яти робочих днів
 4. Замовник на руки отримує документ державного зразка - Протокол випробувань.

Методика на аналіз горіха

 • ДСТУ ЄЕК ООН DDF-02:2007
[table id=150 /] Інформація про проведений аналіз якості волоського горіха підвищує конкурентоспроможність на ринку, як самого виробника, так і його продукції, дозволяючи укладати більш вигідні угоди і гарантувати покупцям високу якість продукції. Спираючись на результати такого аналізу, можна зробити висновок про можливість вживання горіхів в їжу, а так само про дотримання умов їх зберігання і транспортування. Якість волоського горіха регулюється законодавчо. Контроль якості горіхів полягає в перевірці відповідності зразка горіхів вимогам нормативної документації, в тому числі органолептичні показники. Деякі з них:
 • Зовнішній вигляд. Горіхи повинні бути цілими, без околоплідника.
 • Забарвлення шкаралупи рівномірне від світло-сірого до світло-коричневого.
 • Шкаралупа повинна бути тонкою, легко розколюватися, з гладкою або злегка ребристою поверхнею.
 • Ядро золотистого або світло-коричневого кольору від шкаралупи має легко відділятися.
Сертифікат, що підтверджує якість волоського горіха буде запорукою дотримання законодавства та підтримки позитивної бізнес репутації. Лабораторія УСАП, акредитована в НААУ, проводить лабораторний аналіз якості волоського горіха з видачею протоколу державного зразка. Сертифіковані методики виконання вимірювань, новітнє лабораторне аналітичне обладнання, висококваліфікований і підготовлений персонал нашої лабораторії дозволяє виконати найскладніші дослідження в стислі терміни і з високою точністю. Співпраця з лабораторією УкрСпецАгроПродукт це гарантія якості і найкоротші терміни виконання аналізів і досліджень, доставка проб і зразків до лабораторії за наш рахунок, оперативна видача протоколів досліджень.
 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» - гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат.
 • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
 • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії з переробки вторинної сировини. Приватних підприємців, виробників продуктів харчування.
 

Наш партнер vcs.net.ua