Радіаційний контроль виробів з дерева

Радіаційний контроль виробів з дерева дуже актуальний і затребуваний в сучасному світі. Одним наслідків аварійної ситуації на Чорнобильській АЕС є підвищена концентрація радіонуклідів в грунті, повітрі, воді і, як наслідок, в рослинах. Наявність у виробника або постачальника іграшок, будівельних матеріалів, меблів інформації про проведені радіологічних дослідженнях служить формуванню позитивного іміджу відповідального бізнес партнера. Аналіз виробів з дерева на радіацію – це гарантія впевненості в їх безпеці. Контроль якості дерев’яних виробів, необхідний для виявлення неблагонадійних товарів, і вибору найкращих постачальників для вашого бізнесу.

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована No 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025, згідно з вимогами Національного агентства України.
 • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
 • Терміни проведення робіт – від 2-х до 5 робочих днів
 • Замовник на руки отримує документ державного зразка – Протокол випробувань.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

 • НРБУ-97 / Д-2000 «Норми радіаційної безпеки України»;
 • МВВ 37188889.012 . 2016 Метрологія.
 • МЕТОДИКА визначення сумарно питомої активності радію, торію, калію в будівельній продукції і продукції нехарчового призначення сцинтиляційним методом реєстрації іонізуючих частинок на ізберательном бета-гамма радіометрі з використанням програмного забезпечення.
АНАЛІЗ Дерева на вміст радіології (іграшки, дрова, стройматеріали)ціна з пдв
Питома активність Калій-40620
Питома активність Радій-226
Питома активність Торий-232

У зв’язку з історічними подіями, Україна стала заручницею радіаційного впливу. Тому держава веде постійний контроль як за продуктами харчування, так і за природними ресурсами, зокрема лісами, сільськогосподарськими землями, водою.

З огляду на широкий лісовий ландшафт, в державі налагоджено меблеве виробництво, виготовлення дерев’яних іграшок, виробництво альтернативного палива (брикети, пелети)

Тому кожен виробник продукції зобов’язаний на законодавчому рівні підтвердити безпеку продукції що виготовляється.

В Україні деревину перевіряють на наступний рівень радіаційного фону: питома активність Радію -226, Торію -232, Калію -40.

Дані результати досліджень можна провести тільки в спеціалізованих лабораторіях.

Компанія УСАП являє акредитовану лабораторію з європейським обладнанням і кваліфікованим персоналом. Потужності, якої дозволяють провести дослідження швидко і якісно. За результатами проведених досліджень замовник отримує Протокол, на підставі якого зможе безперешкодно продавати продукцію як на зовнішньому ринку так і на внутрішньому.

Відповідальність виробників за безпеку продукції контролюють Державні органи, постійно відстежуючи рівень радіаційного фону товарів, що поставляється споживачеві.

У лабораторію УСАП звертаються виробники меблів. Перевірити дерев’яні вироби на радіацію – це запорука репутації, і подальшої довіри споживачів.

Окремо потрібно відзначити проблему радіаційної безпеки іграшок. Виробник через лабораторне дослідження підтверджує, що іграшки, які він виробляє, безпечні, та може розраховувати на широкі ринки збуту і вдячних покупців.

 • Наша лабораторія проводить радіаційний контроль виробів з дерева. У перелік перевірених виробів входять: іграшки, меблі, будівельні матеріали, альтернативне паливо.
 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» – гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат.
 • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
 • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії з переробки вторинної сировини. Приватних підприємців, виробників продуктів харчування