Дослідження показників якості зернових культур

зерно

Зернові культури мають надзвичайне значення для життя та господарської діяльності людини. До них відносять: пшеницю, овес, гречку, ячмінь, кукурудзу, інші культури. Якість зерна грає важливу роль для здоров’я людей та свійських тварин, від нього прямо залежить вартість продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Контроль якості зерна – це визначення відповідності показників зерна діючим стандартам. В Україні є чинними наступні нормативні документи – технічні умови, які регламентують показники зернових культур:

Спельта ДСТУ 3768:2010
Пшениця (зерно) ДСТУ 3768:2010
Ячмінь ДСТУ-3769-98
Жито ДСТУ-4522-2006
Кукурудза ДСТУ-4525:2006
Овес ДСТУ-4963:2008
Сорго ДСТУ-4962:2008
Гречка ДСТУ-4524:2006

Вони визначають:

  • фізичні показники – натуру та щільність зерна, число падіння, вологість, зольність, вміст крохмалю, наявність домішок та шкідників;
  • хімічні властивості – наявність ГМО, радіоактивних часток, слідів важких металів та токсинів, мікробіологічну чистоту, інші показники

Характеристика зерна залежить від сукупності перерахованих показників. Їх визначають в лабораторних умовах.

Лабораторія компанії УкрСпецАгроПродукт проводить повний комплекс досліджень показників зернових культур відповідно до вимог діючих ДСТУ. Для складання загальної картини показників якості та безпеки зерна УкрСпецАгроПродукт пропонує послугу стандартного комплексу досліджень. В разі необхідності аналізу окремих показників Замовник має можливість провести потрібні йому дослідження.

Після проведення робіт лабораторія складає Протокол дослідження зразків, який служить підставою для отримання сертифікату відповідності на зерно.

До переваг співпраці з лабораторією УкрСпецАгроПродукт відносять:

  1. Стислі терміни виконання досліджень – 2-4 робочих дні з моменту отримання зразків.
  2. Безкоштовна відправка продукції для дослідження Замовником.
  3. Відправка по завершенню робіт скан-копії Протоколу дослідження зразків та його безкоштовна доставка Замовнику.
  4. Можливість отримання сертифікату відповідності в компанії УкрСпецАгроПродукт.
  5. Зручне розташування лабораторії в центральній частині України, наявність сучасного обладнання та кваліфікованого персоналу.

Замовити дослідження показників зернових культур в компанії УкрСпецАгроПродукт означає отримати швидкий якісний результат за доступною ціною. Свідченням цього є відгуки численних клієнтів компанії.