Лабораторний аналіз якості зерна пшениці

зерно
Аналіз пшениці в лабораторії дозволяє визначити якість і безпеку зерна. Акредитована лабораторія від «Укрспецагропродукт» надає повний комплекс досліджень, згідно вимог ДСТУ 3768:2010 року. Лабораторія для аналізу пшениці приймає зразки з усіх регіонів, сервісну доставку здійснює перевізник «Нова пошта». За основними показниками безпеки результати будуть готові протягом 2-3х днів. Замовник отримує документ державного зразка - протокол випробувань, що дозволяє продавати товар в країні і за її межами.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

  • ГОСТ (ДСТУ) 3768: 2010, технічні умови
[table id=116 /]

Чому важливо проводити лабораторний аналіз пшениці?

Слідуючи сучасним методам вирощування пшениці, в сільському господарстві застосовують мінеральні добрива та пестициди, які вносять в грунт хімічні зміни. І, як наслідок, це відображається на якості та безпечності пшениці. Не оминають вони увагою і норми щодо збереження безпечності зерна до отримання кінцевим споживачем. Вимоги до якості і безпечності зерна пшениці прописані в державних нормативних документах. Ми проводимо аналіз зерна пшениці на будь-які показники, згідно ДСТУ 3768:2010. У протоколі, який ви отримаєте після завершення лабораторних випробувань, будуть вказані норми і показники вашого зразка. Крім аналізу на безпеку ми проводимо аналіз пшениці на протеїн якісний і кількісний. Якщо ви виробник борошна (борошняних виробів) або реалізуєте зерно для цих цілей, обов'язково замовте аналіз пшениці на клейковину.

Точний аналіз пшениці в лабораторії УСАП

Спеціалізована лабораторія від «Укрспецагропродукт» оснащена сучасним обладнанням і готова надати результат якості продукції. До групи загальних показників якості зерна входять колір, запах, смак, зараженість шкідниками, вологість і засміченість. Але головними критеріями все ж є вимоги з безпеки пшениці. А саме перевірка зерна на: пестициди, мікотоксини, токсичні елементи. Лабораторія «Укрспецагропродукт» працює з агрохолдингами, агрофірмами та запрошує індивідуальних підприємців провести незалежний лабораторний аналіз зерна пшениці на протеїн, клейковину, безпеку і ряд інших показників. Акредитована лабораторія УСАП відкрита не тільки для одноразових випробувань, а й готова працювати на контрактній основі.

Наш партнер vcs.net.ua