СТАНДАРТНИЙ КОМПЛЕКС

Комплексний аналіз

Стандартний комплекс випробувань включає основні показники, які необхідно дослідити у відповідності з ДСТУ на певну культуру.

Більшість компаній зупиняються на замовленні Комплексу. І переваг у тому багато: наприклад, при дослідженні токсичних елементів кількість хімреактивів витрачається однакова для аналізу двох показників чи шести; комплекс включає для кожної сировини ті показники, що потрібно аналізувати згідно відповідного ДСТУ; доповнити комплекс специфічними показниками можна за бажанням.


Пропонуємо комплексний аналіз за ДСТУ,

що включає стандартний комплекс:

СОНЯШНИК

РІПАК

ЗЕРНО

КУКУРУДЗА

ДСТУ 7011:2009

ДСТУ 4694:2006

ДСТУ 3768:2010

ДСТУ 4525:2006

ГМО Якісно

Радіологія: Стронцій, Цезій

Показники безпеки:

Токсичні елементи: Свинець; Кадмій; Арсен; Ртуть; Мідь; Цинк;Токсичні елементи: Свинець; Кадмій; Арсен (миш'як); Ртуть; Мідь; Цинк;Токсичні елементи: Свинець; Кадмій; Арсен (миш'як); Ртуть; Мідь; Цинк;Токсичні елементи: Свинець; Кадмій; Арсен (миш'як); Ртуть; Мідь; Цинк;
Мікотоксини: Афлатоксин В1 ; Зеараленон; Т-2 токсин ;Мікотоксини: Афлатоксин В1 ; Зеараленон; Т-2 токсин ; ДезоксиніваленолМікотоксини: Афлатоксин В1 ; Зеараленон; Т-2 токсин ; Дезоксиніваленол; Охратоксин АМікотоксини: Афлатоксин В1 ; Зеараленон; Т-2 токсин ; Дезоксиніваленол; Патулін
Пестициди: Метафос; Гептахлор;Пестициди: ГХЦГ гамма-ізомер; ДДТ; ГептахлорПестициди: Метафос; Гептахлор;Пестициди: Метафос; Гептахлор;
2 866,00 грн2 866,00 грн2 866,00 грн2 866,00 грн

Якщо стандартним комплексом не передбачено певний показник, що Вас цікавить – його ціна не стане питанням при замовленні додатково.

Часто соняшник замовляють на аналіз без перевірки вмісту на ГМО – таким чином розширити показники аналізу можна, а також є вибір методів перевірки (як приклад хроматографічний метод замінити імуноферментним).

Наприклад Ріпак є специфічною культурою – згідно ДСТУ на цю культуру в Показниках безпеки з Токсичних елементів визначається лише Свинець – тому ціна комплексу на Ріпак менша. Але, як було сказано, культура специфічна і до стандартного комплексу даної культури часто замовляють додаткові показники, що не визначені обов’язковими за ДСТУ але регулюються умовами контрактів: Кислотне число олії, Масова частка олії у перерахунку на суху речовину (олійність), Масова частка ерукової кислоти, Масова частка глюкозинолатів.

Досліджується повний перелік сільськогосподарської сировини, продукції та відходів (зерно, борошно, шрот). Від типу сировини ціни в переважній більшості не залежать, але зменшуються від кількості замовлень та замовлених показників.

Дізнатися як замовити Хімічний аналіз олійних культур