Про компанію

УкрСпецАгроПродукт (УСАП)

Підприємство входить в концерн УкрСпецАгро, є приватною структурою і успішно здійснює діяльність з 2013 року в напрямку надання послуг з лабораторних досліджень сільськогосподарської продукції, впровадження систем управління та підтвердження якості продукції.

У команді організації задіяні фахівці різних напрямків і спеціалізацій, які докладуть максимум зусиль для отримання гарантовано-якісного результату співпраці незалежно від обсягу робіт – дослідження одного показника в продукції або великий проект по виходу підприємства на новий рівень роботи шляхом впровадження системи управління.

Дослідницька лабораторія

  1. Має атестат акредитації НААУ.
  2. Оснащена сучасним обладнанням.
  3. Широкий спектр досліджень (фізико-хімічні, радіологічні, молекулярно-генетичні, органолептичні показники, безпека).
  4. Використання різних методів досліджень (хромато графічний, спектральний і т.д.).
  5. Участь в міжлабораторних порівняльних випробуваннях і арбітражних спорах.

Керується лабораторія централізовано з Києва, але виробничі площі сконцентровані в центральних областях, що дає можливість отримувати результати в найкоротші терміни, незалежно від розташування підприємства.

Персонал лабораторії висококваліфікований і компетентний в питаннях якості зернових, зернобобових та олійних культур. Маючи в оснащенні високоточне обладнання і фахівців з досвідом, лабораторія може виконувати аналізи з визначення якісних показників нормованих зовнішньоекономічними контрактами.

Розробка систем управління

З часів заснування відділу систем управління, організація успішно співпрацює з філіями великих державних корпорацій, холдингами, лабораторіями та провідними компаніями в частині впровадження систем управління.

З метою комплексного виконання робіт з впровадження систем управління, компанія тісно взаємодіє як з державними так і міжнародними організаціями в сфері консультування і надання супроводу при проходженні процедур сертифікації та акредитації підприємств.

Трішки статистики

Середня сума замовлень за рік 1700

1 замовлення в середньому

2 види сировини

3 напрямки досліджень

90% замовлень виконано

від 2-х до 4-х днів (з вихідними)

Атестати