Сертифікація продукції з Китаю

sertifikat tovara 650x372 - Сертифікація продукції з Китаю
Продукція, вироби, що імпортуються в Україну, в обов'язковому порядку підлягають оцінці на відповідність державним стандартам. Підтвердження відповідності товару внутрішнім стандартам України відбувається через сертифікацію або декларування. Обидва документи опираються на результати лабораторних випробувань імпортованого товару. Сертифікат відповідності - офіційне підтвердження акредитованою організацією відповідності якості продукції нормам і вимогам ДСТУ, ГОСТ України. З переліком продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації, можна ознайомитися в Наказі Держспоживстандарту №28 від 01.02.2005р.  (ДМСУ) Декларація відповідності - документ, що підтверджує безпеку продукції встановленим нормам в технічних регламентах ЄС і України. Продукція, що підлягає обов'язковому декларуванню:
  1. іграшки дитячі
  2. миючі засоби
  3. котли водогрійні
  4. обладнання, що працює під тиском
  5. низьковольтне устаткування
  6. засоби індивідуального захисту.
І так, документоване підтвердження відповідності сертифікатом або ж декларацією оформляються:
  • на партію - в документі відповідності вказується ввезена кількість товару. Партія товару формується з товаросупровідних документів (ВМД, інвойс).
  • на серію поставок - дія документу, що підтверджує відповідність товару обмежується терміном в 1 рік. Обмежень за кількістю імпорту товарів і виробів такий вид сертифікації / декларування не передбачає.
Слід зазначити, що сертифікація продукції – служить пропуском на внутрішній ринок України для продавця і гарантією якості для споживача. Замовити сертифікацію продукції з Китаю можна у нас на сайті за допомогою зворотного дзвінка або зв'язатися снами по телефону +38 (067) 480-46-84. Заявки прийматимуться цілодобово.

Наш партнер vcs.net.ua