Сертифікація фарби

art wall brush painting 672x372 - Сертифікація фарби

Обов’язкова сертифікація лакофарбових виробів не передбачена українським законодавством. Також немає чинного вітчизняного технічного регламенту на такий вид продукції.

На ринку існує величезна кількість видів фарб. Її застосовують для створення художніх творів, фарбування інтер’єру і різних зовнішніх поверхонь. Фарбу наносять на предмети меблів, одяг, іграшки, з її допомогою проводять розмітку дорожнього полотна і багато іншого.

Різна хімічна основа, різноманіття пігментів, наповнювачів і сполучних речовин надають лакофарбовим виробам необхідні властивості, що визначають конкретну сферу їх застосування.

Єдиним способом підтвердження заявлених характеристик фарб є їх добровільна сертифікація. Пройшовши цю процедуру, виробник отримає підтверджений незалежною особою документ (сертифікат відповідності), який засвідчить, що його продукція:

  1. безпечна для людини і зовнішнього середовища;
  2. її властивості відповідають умовам застосування;
  3. характеристики відповідають заявленим.

Так, наприклад, сертифікація на дорожню фарбу підтвердить її стійкість до стирання, світловідбиваючу здатність, стійкість до впливу зовнішнього середовища.

Важливо пам’ятати, що наявність сертифіката може бути необхідною умовою для участі в державних тендерах і поставках на виробництво, будівельні об’єкти і т.п. Для фарб побутового застосування може знадобитися наявність санітарно-гігієнічного висновку.

Як отримати сертифікат відповідності на фарбу

Щоб швидко, недорого і з найменшими витратами ресурсів підтвердити характеристики своєї продукції, потрібно зробити лише кілька кроків:

  • відправити заявку в компанію «УкрСпецАгроПродукт»;
  • скласти договір;
  • безкоштовно відправити зразки для досліджень.

Фахівці «УкрСпецАгроПродукт» протягом 2-3 днів проведуть необхідні випробування і за їх результатами складуть протокол, який і буде підставою для отримання сертифіката відповідності.

Географія роботи компанії охоплює не тільки великі міста – Київ, Одесу, Дніпро або Харків, а й інші населені пункти України.