Розробка Технічних Умов

DSC 0334 600 - Розробка Технічних Умов

Технічні умови – документ, в якому встановлені технічні вимоги до продукції та визначено процеси, що встановлюють відповідність цим вимогам.

Розробити технічні умови можна на конкретний вид продукту (тип, марку, модель) або групу однорідної продукції (два або більше виду продукту мають одне цільове або функціональне призначення).

Виробник продукції повинен розробити ТУ в разі відсутності національних або міждержавних стандартів на випускається продукт.

Технічні умови містять всі вимоги до продукту, необхідні для його ідентифікації, виробництва, контролю, прийому і транспортування.

Термін дії ТУ встановлюється Власником технічних умов.

З 2014 року прийнятий ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», який скасовує державну реєстрацію ТУ.

Розробивши ТУ, виробник узгоджує їх з профільними держслужбами (МОЗ, охорони праці, МНС) в залежності від специфіки продукції, також можливе узгодження зі споживачем продукції.

Розробка ТУ можлива при наявності документації:

  1. Повного опису продукції;
  2. Переліку матеріалів та сировини, які використовуються у виробництві;
  3. Опису технологічного процесу виробництва (блок-схеми).

Наявність ТУ на продукцію дозволить організації:

  • Систематизувати роботу з виробництва продукції.
  • Дотримуватися єдиний стандарт якості.

Компанія «Укрспецагропродукт» має досвід розробки ТУ для різних видів продукції. Оформлення ТУ можливо на будь-якому з етапів – від написання – до внесення до реєстру.

Зв’язатися з консультантом Ви можете за номером 050 315 30 25 

Або надіславши запит на e-mail: info@lab.biz.ua